12.september, 10:00–18:00

Family Fun Day

Lastele (kuni 18.a k.a) meie maja näitused koos täiskasvanuga külastades TASUTA! Lisaks tore programm ja lastemenüü!

Ootame teid kogu perega Fotografiskasse näituseid avastama ning töötubades osalema 12.septembril. Näitustest on üleval verivärske Nick Brandti fotograafia Aafrika loomadest ning viimast nädalat on üleval Helene Schmitzi maastikufotograafia. Näitused on avatud kell 10-18.
Seejuures võivad vanemad rahulikult kohvi nautida, kui mudilane tuuril käib või töötoas tegutseb!

Programm

12.00 Tuur Nick Brandti näitusel. Osalemine näitusepiletiga (alla 18-aastastele tasuta KOOS vanemaga!).
Nick Brandt on fotograaf, kelle pildid Aafrika metsikutest loomadest tõstavad ihukarvu nii väikestel kui ka suurtel. Ta on jäädvustanud savanni elanikke juba 20 aastat ning jõudnud selle aja jooksul kõige olulisemate fotograafide hulka maailmas. Tuuril avastame koos giidiga savanni põnevaid elanikke, õpime tundma nende nimesid ja seda, mis neile on eluks vajalik. Samuti arutleme selle üle, mis saab, kui loomad kaotavad oma loomuliku elukeskkonna? Tuuril tutvume nii tuntud loomadega nagu elevant või lõvi kui ka savanni valitsejate varju jäävate hüääni ja gaselliga.

13.00 Loomade joonistamise töötuba. (Vanusele 3+).
Pärast tuuri saab iga laps joonistada enda lemmiku looma Nick Brandti näituselt. Joonistustest teeme väikse näituse Fotografiska kohviku alal.

14.00 Toidumähiku valmistamise töötuba. (Vanusele 8+ või koos vanemaga). 

Toidumähik on hea alternatiiv toidukilele või plastik-karbile. Puuvillane kangas kaetakse meevaha kihiga, mis teeb temast antibakteriaalse kergelt vormi võtva kanga tüki. Enne vahatamist teeme kangale ka ilusa pildi sprei kangavärvidega.

Maitsev söök tegevuse kõrvale

Pühapäeviti toimuvad 6.korruse restoranis ka meie armastatud brunchid. Einesta kogu perega kell 11-16. Näituste pilet brunchitajatele  -20%. Kohtume Fotografiskas juba pühapäeval!

Pühapäev
11:00 – 16:00

Broneeri laud Loe restoranist